Maltepe Masaj Salonu
Vip masaj keyfi..! 

+ Havuz Keyfi
+ Sauna
+ Buhar Odası
+ Masaj

Masaj Salonumuzda Tüm Stresinizi Atabilirsiniz..!
 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayınız 24:00`e Kadar Açığız...
Rezervasyon İlayda Hanım
 

   0539 711 79 94
  0537 387 56 27
  0537 388 68 83
  0539 711 67 25
maltepe Masaj Salonu

Altıyol Masaj Salonları...
 


Kadıköy altıyolda birçok masaj salonu bulunmaktadır bunların içerisinde en elit masaj salonu olarak maltepe masaj salonumuz yer almakta altıyol masaj salonları herzaman müşteriye en iyi hizmeti vermeye çalışan profesyonel bayan masöz personeli ile hizmet vermektedir.

Günümüzde özellikle en çok masaj mekanları bulunan ilçelerin başında istanbul kadıköy gelmektedir. Kadıköye özgü modern salonumuzda hoş ve mutlu vakitler geçirmenizi arzu eder sizleri salonumuzda görmek isteriz sitemizde bulunan telefon numarasından ilayda hanımla iletişime geçip randevu alabilirsiniz.


dragos spa

Masaj Salonumuzda Sauna Bulunmaktadır..!

Göztepe ve fenerbahçe masaj salonları maltepe ve bağdat caddesi masaj spa salonu olarak hizmet vermekteyiz. Mpdern ve havuzlu masaj salonu olarak müşteri memnuniyeti herzaman en iyi olarak görebilirsiniz Forum sitelerinde altıyol masaj salonu yorumlarını okuyarak bizleri daha iyi tanıma şansına sahip olabilirsiniz. NOT Hakkımızda yalan ve asılsız yorumlara kanmayınız altıyol masaj yorumları yazınca rakip firmalar ve kötü niyetli kişiler tarafından asılsız makaleler yazılmakta.

Maltepe Masaj Salonları | Maltepe Sauna | Dragos SPA | Altıyol Masaj Salonu | Masaj Salonu | Maltepe Masöz