Altıyol Spa ve Masaj Salonu

Bünyemizde sunulan spa hizmetleri sayesinde tüm yorgunluğunuzu çok kısa sürede atabilirsiniz. Alanında uzman masözlerimiz tarafından sunulan tüm hizmetler profesyonel şekilde gerçekleştiriliyor. Altıyol spa hizmeti almak için siz de güvenilir masaj salonu arıyorsanız, bizi tercih ederek beklentinizin çok üzerinde birinci sınıf hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli Masaj Salonu Arıyorsanız, Bizi Tercih Edin

Kurumsal ve ilkeli hizmet kalitemizden taviz vermeden birçok masaj tekniği ile size uygun masaj ile rahatlarınıza yardımcı oluyoruz. Hijyenik ve modern masaj salonumuz ile sizlere daima en iyi hizmeti sunmayı kendine ilke edinen kurumumuz bu konuda size uygun fiyata kaliteli hizmet sunmak için özenle çalışmaktadır. Çalışanlarımızdan tutunda modern ve hijyenik masaj salonumuza kadar sizlere daima profesyonel hizmet sunmak için detaylı hizmet kalitesi ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İhtiyacınız olan altıyol spa hizmeti için siz de bizimle iletişime geçerek, uygun fiyat ve kaliteli masaj salonumuzun sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kurumsal ve ilkeli hizmetlerimiz ile masaj konusunda beklentinizin çok üzerinde hizmet sunarak spa hizmetlerimizi sizlere uzman çalışanlarımız ile sunuyoruz.

Masöz ve terapistlerimizin sihirli ellerinden masaj keyfi için salonumuza bekliyoruz...!

 

 

 


Hakkımızda

Maltepe masaj salonu web sitesi olarak deneyimli bayan masöz personelimiz ile masaj hizmeti sunmaktayız. Salonumuz ruhsatlı olup kapanış saatimiz 24:00 randevu ve bilgi için arayabilirsiniz..

© 2018 maltepemasajsalonu.com

Hizmetlerimiz

Masaj salonumuzda sauna, buhar odası, havuz ve jakuzi yer almakta deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile sizleri bekliyoruz.

Randevu

Maltepe / İstanbul
0536 072 12 59